Bazén a párty

Bazén a párty

Bazén a párty


Ani nevíte, jakou jsem měla radost, když konečně mi můj partner řekl, že už máme celý dům hotový a že si už konečně můžeme pořídit to, o čem jsme je dlouhá léta snili. Já jsem vždycky chtěla vířivou vanu na zahradu, ale partner mi stále dokola opakoval, že vířivá vana na zahradu je sice prima, ale že je malá. A že jemu by se nejvíce líbil opravdu nějaký veliký bazén na zahradu, protože my rádi pořádáme různé zahradní párty, takže by se tam také mohlo prý více lidí osvěžit. Tohle je sice pravda, ale zase přeci přes zimu, když budeme mít vyhřívanou vodu ve vířivé vaně, že to bude opravdu romantické pro nás dva. Miluji romantiku ve dvou!

Partner chtěl bazén do země.

Jenomže partner zase stále myslel na tu, že když budeme mít veliký bazén, že to zase bude lepší pro zábavu a že když potom založíme rodinu, že bazén se bude hodit také pro malé děti. Protože partner už měl samozřejmě vymyšlené, co všechno budeme mít. Anebo jak ten náš bazén bude vypadat. Partner se stále držel toho tématu, že chce mít opravdu krásný zahradní bazén do země Bazenygluc. Když jsem se partnera ptala, proč by si přál zrovna bazén do země, tak on mi řekl, že se mu tohle líbí a že je na to zvyklý. Protože ty jeho rodina a také jeho bratr a také jeho sestra mají se svými rodinami také bazén, který je zapuštěný do země.

Bazén je praktický.

Když jsem potom viděla fotografie, které mi ukazoval právě partner, jak vypadají bazény do země, tak jsem musela uznat, že měl pravdu. Protože i mně se na první pohled zalíbily bazény do země. Řekla jsem si, že vlastně pokud bychom si pořídili spíše zahradní bazén do země a nepořídili si jenom vířivou vanou na zahradu, že vlastně uděláme dobře. Je pravda, že potom děti to zabaví více, až někdy je budeme mít. A co potom zahradní párty? Věřte mi, že pokud děláte zahradní párty a grilujete, tak mi věřte, že potom bazén, kde bude osvěžující studená voda, bude pro všechny hosty opravdu číslo jedna.

About devene