Chcete být inkognito?

Chcete být inkognito?

Chcete být inkognito?


Můžete mít jakkoliv velikou firmu a vůbec na tom nebude záležet, jestli budete nebo nebudete úspěšní. Možná budete milionářem a zvládnete to sám, bez zaměstnanců anebo k tomu budete potřebovat velkou firmu a desítky zaměstnanců. Pokud ale budete na celou firmu sám, je možné, že nebudete chtít, aby se o vaší firmě vědělo v okolí vašeho domova. Nebo víte, že budete často mimo domov či mimo Českou republiku a že by se vám hodilo, aby se o vaši korespondenci někdo staral. Co se v takovém případě vyplatí? Založit si firmu, která bude mít virtuální sídlo v Praze, i když vy bydlíte někde úplně jinde.

sídlo v Praze

Virtuální sídlo společnosti vyřeší vaše problémy se zasíláním pošty, pokud víte, že budete dlouho na druhém konci světa. Nebo že celé léto budete pracovat ze zahraničí a přitom víte, že vám domů bude přicházet pošta do klasické poštovní schránky. Když totiž taková pošta přijde na vaši virtuální adresu, máte jistotu, že vám ji zodpovědný člověk přebere, naskenuje a pošle na vaši e-mailovou adresu. Nebo ji zabalí do nové obálky a odešle na vaši momentální adresu kdekoliv ve světě a nikdo z vašeho okolí nemusí vědět, kde se zrovna nacházíte. Možná si říkáte, že to zní skoro jako kdybyste chtěli zůstat inkognito, ale ano, to je přesně to, co se vám v některých druzích podnikání může vyplatit. Není vždy dobré, aby vaši obchodní partneři věděli, že bydlíte někdy v Horní Dolní, ale Praha bude působit elegantně a spolehlivě. I na takových drobnostech občas může záležet.

sídlo v Praze

A že občas budete potřebovat najít místo pro obchodní schůzku na vysoké úrovni? Přece nepozvete důležitého obchodního partnera k sobě do obýváku! I pronájem reprezentačních prostorů je součástí virtuálního sídla. Zkrátka jen samé výhody.

Zakládáte novou firmu? Zvažte volbu mít virtuální sídlo, jeho výhodami budete určitě mile překvapeni.

About devene