Kdo pomůže s úklidem domu po rekonstrukci

Kdo pomůže s úklidem domu po rekonstrukci

Kdo pomůže s úklidem domu po rekonstrukci


Rekonstrukce bytů, rodinných domů či rekreačních nemovitostí – to není výroba dřevěné poličky na zeď, kdy na zem utrousíte pouze pár hoblin a pilin, a vše stačí zamést na lopatku a vysát vysavačem. Po řemeslnících u prováděných rekonstrukcí bývá mnohem větší nepořádek, i když se po sobě snaží uklidit to nejhrubší. Na místě se nachází sutiny, spousta prachu, mastný šmír, nánosy zeminy z bot, jemná sádra z broušení sádrokartonu, zbytky spárovací hmoty a lepidel a mohli bychom jmenovat další nepříjemnosti.

úklid po rekonstrukci objektu

Kdo ten „bordel“ uklidí

Výraz „bordel“ získal na popularitě kvůli více významům, ovšem v případě rekonstrukcí objektů jde o děsivý stav, který mnohým z nás nahání husí kůži. Někomu se chce plakat, někdo kleje a sprostě nadává, a všem to ubírá energii a životní vitalitu. Není vůbec snadné důkladně zbavit prostory takového prachu z vápenné omítky nebo z vybroušeného sádrokartonového tmelu. Ten se usadí na oknech, na okenních rámech, parapetech, a ulpívá i na omítce a všech předmětech, co v objektu zůstaly.

zednické práce

Toto je také jedním z důvodů, proč raději svěřit úklid po rekonstrukci profesionálům, kteří využívají mnoho speciálních metod a prostředků, s nimiž amatéři nepočítají. Úklidové firmy se s takovými zakázkami setkávají často a nenechají se jimi zaskočit tak, jako amatér, co má doma jen holé ruce, sáčkový vysavač, kbelík, několik hadrů, gumové rukavice, jedlou sodu, ocet a tekuté přípravky na čištění koberců a mytí oken.

Úklidovou firmu můžete pozvat jak do domácnosti po provedené rekonstrukci, tak i do větších prostor, jako jsou firemní kanceláře, provozní centra, sklady, sportoviště a další objekty. Úklid probíhá ve stanovený termín a dle dohody může jít i o neobvyklé časy, například v noci, brzy ráno nebo odpoledne a pozdě večer. Úklidová firma může provádět úklid nárazový, anebo pravidelný, vše záleží na vzájemné domluvě.

About devene