Mít skluzavku doma ano nebo ne?

Mít skluzavku doma ano nebo ne?

Mít skluzavku doma ano nebo ne?


Je dobré dítěti pořídit zahradní skluzavku https://www.detskahriste.cz/detske-skluzavky/ přímo k vám domů? Ano nebo ne. Každý na to má jiný názor, ale když k tomu máte prostory a i dostatek financí proč ne. Je to věc, která vaše dítě bude rozhodně bavit. Když ho naučíte jak na skluzavku sám vylézt, aniž by potřeboval pomoc a jak se na ní jezdí, budete mít o starost míň. Pak už ho můžete hlídat jen na dálku, aby na skluzavce neděla vylomeniny a neublížil si. Malé děti skluzavky opravdu baví. Ten pocit, když si po schodech mohou vylézt nahoru a pak jako vítěz se sklouznout je jedinečný. Když to u nich vykouzlí úsměv na tváři, tak to za to stolí. Ovšem může a nemusí je to bavit, když tam budou sami. Ano můžete si domů pozvat kamarády, kteří si s ním vyhrají, ale určitě to nebudete praktikovat každý den.

zahradní skluzavka

Od toho jsou pak dobrá veřejná hřiště, která mají na výběr z houpaček, skluzavek, různých prolézaček a pískovišť. To vše najdete určitě v každém městě a na každým sídlišti. Protože, tam kde jsou panelové domy tak jsou i hřiště pro děti. Ty nemají možnost si houpačku pořídit domu nebo jen takovou tu malou co je zakončena v balonkách. To ovšem není ono. Není nad pořádnou skluzavku.

zahradní skluzavka

Na sídlištích jich hned najdete několik v okolí. Aby měli děti změnu a mohli si vybrat, které je pro ně to pravé. Čím se chtějí zrovna dnes zabavit. Na veřejných hřištích mohou potkat i nové kamarády, se kterými si mohou hrát nebo se od nich učit novým věcem. Jak jezdit po skluzavce po břichu, když doteď znal jen spořádanou jízdu po zadku. Některé děti jezdí i hlavou dolů, ale musí to umět korigovat, aby nedošlo k úrazu. Společná hra více dětí je zábavnější a maminky si mohou povykládat nebo se dozvědět něco nového. Kde je jaký kroužek a kam chodí jiné matky s dětmi, aby si vyhráli. To vše je na veřejných hřištích možné. Tak jaká bude vaše volba, pořídíte si skluzavku domů nebo budete chodit na ty veřejné?

About devene