Nezapomeňte na servis.

Nezapomeňte na servis.

Nezapomeňte na servis.

Začíná letní sezóna http://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/11996%3Ft%3D2017-11-10-19-00 a vy jste si pořídili vířivou vanu. Je to skvělý způsob, jak si užít pohodlí a relaxaci u vás doma. Můžete mít soukromí každý den. Ať už je ráno nebo večer nehraje to roli. Pro vás je privátní vířivá vana součástí vašeho života. Nemusíte již kvůli odpočinku jezdit do hotelu s wellness a zařizovat si své privátní místo ve vířivých vanách. Teď už ne. Ušetříte si tak nejen peníze, ale i váš drahocenný čas. Jedná se o investici, která se vám zaručeně vrátí, proto neváhejte, vířivé vany jsou pohodlím pro vás. Zažijte to na vlastní kůži.

opravy vířivek

Když už venku není hezký, stačí jen zatopit ve vířivé vaně. Teplota 37 až 40 stupňů pro vás bude požitkem. Teď už jen stačí se naložit do vany a relaxovat. Zapnutím bublinek vytvoříte atmosféru pro duši i tělo. Bublinky prospívají vašemu tělu regenerovat, vypustit stres z běžných dní. Vycházející bublinky z trysek naráží do vaší pokožky a masíruje tak namožené svalstvo, které se uvolní. Stejně tak jak vaše tělo, potřebuje údržbu vířivá vana. Správná údržba vám zajistí dlouhodobou funkčnost.

opravy vířivek

Opravy vířivek zajistí kompletní servis. Ať už se bude jednat o zahájení sezony a sní spojený servis po zimním spánku, nebo naopak zazimování po letním užívání. Stejně tak zajišťují opravy, když dojde k poruchám. Vymění nefunkční díly za nové a zprovozní vaši vanu. Dodají vám veškeré příslušenství na údržbu. Proto boj s tvrdou vodou nebude vůbec obtížný. Stejně tak zajištění vhodného pH a kvality vody. Dodáním kvalitní chemie a dalších potřeb na údržbu. Kvalitní servis pro dlouhodobé užívaní. Nechte to na odborníky, ti se o to postarají a vy si užívejte čas u kávy, než se budete opět moci vrhnout do své lázně. Klid je důležitý a pro lidi s těžkou prací ještě důležitější. Zajistěte si tak pravidelný servis, ať vám uvolňující požitek vydrží.

About devene