Pijete zelený čaj?

Pijete zelený čaj?

Pijete zelený čaj?


Abych pravdu řekla, tak já zelený čaj piju strašně ráda a moc mi chutná. Navíc v létě se dá zelený čaj Darka-shop.cz připravit i jako ledový a je to úplně snadné. A ještě ke všemu to pro vás bude příjemné osvěžení. Budete potřebovat jenom pár věcí – mátu, pytlík zeleného čaje, led, cukr (nebo med), popřípadě citron. Klasicky si sáček dáte do vody a počkáte, až se vyluhuje. Pytlíček vyjmete, do sklenice dáte led, mátu, nakrájíte citron a vymačkáte z něj šťávu a přidáte led. Promícháte a necháte v lednici pár minut a zelený čaj máte na stole. A můžete si jej připravit i takhle snadno doma. Víte ale vůbec, jaké jsou účinky zeleného čaje? Pojďme si to rozebrat dopodrobna.

s

V první řadě plno energie

Podle mého názoru je pití zeleného čaje rozhodně lepší než káva, nebo energy drinky. A taky i podstatně zdravější. Když vypijete zelený čaj, budete mít rázem spoustu energii. Já jej piju hlavně tehdy, když vím, že potřebuji být dlouho vzhůru, dokončit nějakou větší práci a soustředit se, a právě zelený čaj mi v tomhle hrozně moc pomáhá. Má ale i jiné účinky – například pozitivně působí na krevní tlak. Na našem e-shopu najdete plno druhů čajů, mezi nimi i samozřejmě ten zelený. Existuje speciální zelený čaj bez kofeinu a ten na našich webových stránkách máme taky. A jaké jiné čaje ještě nabízíme?

s

Ovocné čaje

Jedním z nejčastěji kupovaných druhů čajů jsou takzvané ovocné čaje, které zná snad naprosto každý. Pít je můžete kdykoliv a dají vám pozitivní náladu. Je plno druhů ovocných čajů – brusinkový, lesní ovoce, jahodový, broskvový a podobně. Záleží jenom na vás, jaký vám chutná a jaký budete chtít vyzkoušet. Dále se můžete na našich webových stránkách podívat i na recenze našich stálých klientů, kteří mají s našimi čaji pozitivní zkušenosti. Tak neváhejte a nějaký si objednejte.

About devene