Prodej nemovitosti.

Prodej nemovitosti.

Prodej nemovitosti.


Když, chcete prodat svou nemovitost, musí nějak vypadat. Nemůžete jen nafotit fotografie a dům nijak k tomu nepřizpůsobit. Když, necháte dům v takovém stavu v jakém je, a nebudete ho vyklízet ani nic podobného s ním dělat musíte počítat s tím, že cena může být o hodně nižší, než když dům dáte do pořádku. Nikdo nechce vidět jak je dům zaskládaný harampádím a po místnostech se volně pohybují kočky a psy. Když vstoupíte do domu, bude to tam i podle toho smrdět. Každé domácí zvíře jde cítit, a když máte kočku nebo psa je to to stejné. Zanechají vám stopy na nábytku, na podlaze i na stěnách. Kočky se umí dostat i na velmi vysoké skříně a udělají své škrabadlo, z čeho si umanou. Proto je dobré se nejprve zamyslet, zda chcete dům prodat pod cenou, ale nebudete se s ním muset obtěžovat a vyklízet anebo domu věnujete pozornost a dáte ho do pořádku.

virtuální prohlídka

Když, vyberete variantu dvě, bude v nabídce nemovitostí rozhodně lépe vypadat. Můžete dokonce pořídit virtuální prohlídku https://www.scan360.cz/sluzby/pri-prodeji-nemovitosti/matterport, díky Matterport kameře, která skvěle skenuje prostředí jak venkovní tak vnitřní a vytvoří vám záznam, který pak můžete umístit na profil nabízeného domu. Lidé si pak na profilu domu mohou dům virtuálně prohlédnout a projít se v něm, což je strašná výhoda při konečném rozhodování zda dům vidět na vlastní oči nebo se podívat na něco jiného.

virtuální prohlídka

Buďte kreativní a propagujte svou nemovitost kvalitně, aby byla pro lidi lákadlem, a budete mít jistotu, že se zájem o prohlídky domu rozhodně zvýší. Když, je dobrá propagace a text, nebudete mít o zájemce nouzi. Ovšem když necháte inzerci jen s jednoduchým textem a jen pár fotkami, které nebudou celý dům, ani obsahovat nikdo si neudělá o domu pořádný obrázek. Lidé z toho budou mít smíšené myšlenky a řeknou si, že se podívají raději na něco jiného, že se tam bude hodně skrývat a nebude to dobré. Takhle nebudete s virtuální prohlídkou před lidmi nic tajit a vše bude viditelné na první pohled z virtuální prohlídky.

About devene