Zip sáčky na dovolené u moře

Zip sáčky na dovolené u moře

Zip sáčky na dovolené u moře


Také jezdíte rádi na dovolenou k moři a dopravujete se tam autobusem, autem nebo letadlem? Ať už si volíte jakýkoli dopravní prostředek, budete zřejmě balit zavazadla typu kufru, batohu či sportovní tašky přes rameno, a budete se rozhodovat o tom, do čeho, a jaké předměty tam ukládat.

mořské lastury

Hygienické drobnosti – už víte, do čeho vložit kartáčky na zuby, mýdlo, šampon, sponky do vlasů, holicí žiletky, vatové tampony a další vesměs drobné předměty hygienické povahy? Využijte k tomu zip sáčky. Uzavírací mechanismus sáčků je spolehlivý a zabrání ztrátě drobností a rovněž i jejich kontaminaci vnějšími vlivy, například zplodinami z automobilů na silnici.

mušle z moře

Herní koutek – na dovolené by neměly chybět hrací kostky, jednohlavé karty, Pexeso, žolíkové karty a kvarteta. A možná i figurky a hrací plán šachů, hry Dáma a legendárního Člověče nezlob se. To vše opět vložíte do zipových sáčků, které pečlivě uzavřete, a můžete jimi prokládat třeba oblečení v kufru. Nebojte, nic se nikam neztratí.

Psací a výtvarné potřeby – na dovolené je zapotřebí psát pohledy, zapisovat si různé poznámky do diáře a někteří z vás si mohou libovat v malování uhlem, pastelkami nebo temperovými barvami. Veškeré výtvarné potřeby opět uschováte do uzavíratelných sáčků, kde budou v bezpečí před vnějšími vlivy, ale také nezašpiní nic kolem nich.

Mušle a písek – z dovolených si mnoho lidí vozí různé suvenýry, od moře nejčastěji mušle a lastury, mořský písek, vymleté oblázky, kousky vyplaveného dřeva nebo některé cizokrajné rostliny. Opět se tu užijí sáčky se zipem, zip je bezpečně uzavře a vaše suvenýry se v sáčku převezou bezpečně do vašeho domova. Opět je můžete vložit mezi měkké oblečení, aby se nepoškodily.

Špinavé prádlo – u moře bývá teplo a zejména propocené ponožky z tenisek budou výrazně zavánět vaším potem. Uložíte-li je do zipového sáčku, budete vy i vaši spolubydlící tohoto odéru ušetřeni.

About devene