Co vám do života dá prodej domu u moře v Chorvatsku

Co vám do života dá prodej domu u moře v Chorvatsku

Co vám do života dá prodej domu u moře v Chorvatsku


Prodej domu Chorvatsko u moře je položka ve vyhledávačích, kterou zadávají zájemci o něco mimořádného, co se v naší zemi, v centru Evropy nedá prožít. Jestliže se totiž do Chorvatska vypravíte na týdenní dovolenou, a budete tu svým působením napodobovat „Účastníky zájezdu“ s odcizenými hnědými podšálky z autobusu, na které upozorňovali pod hrozbou trestu řidiči Karel a Karel, bude to docela obvyklý pobyt u moře, co zažívají tisíce turistů na pobřeží Jadranu rok co rok. Ale koupit dům, nastěhovat se do jeho prostor a žít tu tak, jako místní domorodci, je něco zcela odlišného, co možná rozbourá vaše představy o tamní lokalitě.

moře v Chorvatsku

Záporná ionizace po celý rok – lidé, kteří žijí v blízkosti vodních toků či ploch, kde dochází k vodnímu tříštění o skaliska, a kde se voda víří v ovzduší, jsou vystavováni vysokým dávkám záporných iontů, a to je jeden z nejsilnějších přírodních jevů pro posílení organismu a jeho uzdravování. Markantní je to zejména u vodopádů, divokých řek a mořského příboje na skalnatém pobřeží.

Plitvická jezera

Pohodlnější oblečení – volné ležérní oblečení je vždy příslibem maximálního pohodlí, a čím volnější oděv na sobě máme, tím také šetříme vlastní energií a nevydáváme ji zbytečně na nesmysly, spojené s těsnými oděvy, co škrtí, tíží a dusí. Je například velký rozdíl obléknout tříčtvrteční kalhoty, tenké tričko a vyjít ven naboso k mořské pláži, a cítit se vzdušně a lehce, než chodit po městě ve svetru, v rukavicích, v těžké zimní bundě a čepici a připadat si tu jako rytíř v brnění. V Chorvatsku jsou zimy mírné a jako těžkooděnci se tu zřejmě cítit nebudete a spíše si užijete více dnů slunečných a relativně teplých.

Vinnetou – máte rádi tuto legendární filmovou postavu, spojenou s hercem Pierre Bricem? Pokud vás oslovuje film „Poklad na Stříbrném jezeře“, pak byste mohli častěji zavítat k Plitvickým jezerům, kde se film natáčel. Je to jedna z nejkrásnějších přírodních lokalit na světě a záporné ionty tu pochytáte zcela bezpečně.

About devene