Zuby bez kazů

Zuby bez kazů

Zuby bez kazů


Zubní hygiena je pro spoustu lidí španělská vesnice, protože si zuby čistí špatně. I když jsou přesvědčeni o opaku, naprostá většina lidí si zuby čistí špatně a málo. Nestačí kartáčkem přejet zub jednou a z jedné strany, ale je nutné jej čistit vícekrát a samozřejmě je potřeba nezapomínat na používání mezizubních kartáčků a zubní nitě. A to používá jen malé procento lidí. V podobném duchu učí pečovat o chrup i svoje děti, takže i ty mají problémy s kazy a padáním zubů.

zubař a pacient

Špatná hygiena zubů způsobuje vznik zubních kazů
Pokud si zuby čistíte špatně, vzniknou zubní kazy. Ty zpočátku nebolí, a začnou bolet až v momentě, kdy je zub kazem napadený. V takovém případě už je nutné lékařské ošetření. Jenže je v tom háček – mnoho lidí nemá stálého zubního lékaře. Je jich nedostatek, a pokud někdo otevírá novou ordinaci, do pár hodin má plno. Jestli hledáte zda nějaký zubař v Praze nepřijímá nové pacienty, jste u nás na správné adrese.

Jsme moderní zubní klinika, kde najdete tým lékařů, kteří dokážou dát i zanedbané zuby dohromady. Naše klinika je plně vybavená pro diagnostiku nejrůznějších zubních onemocnění. Dokážeme opravit zuby s kazem, věnujeme se i rovnátkům a nebo zubním náhradám. Vyrobíme vám zubní implantáty a naše zubní hygienistka vám zuby vyčistí od plaku, kazu a pigmentových skvrn. Vaše zuby u nás budou ve správných rukách.

zubní nástroje

Kde se objednat?
Jsme moderní klinika, a tak se můžete objednávat online. Na našem webu najdete interaktivní formulář, přes který se objednáte na den, kdy máme volno. Najdete zde i kompletní seznam výkonů a také ceník pro vaši lepší orientaci. Dokážeme pomoct i lidem, kteří mají velmi zanedbané zuby. I přesto vám musíme doporučit, abyste se zlepšili v preventivní péči, protože si tak můžete zuby zachránit. Je levnější a méně bolestivé si zuby správně čistit, než si je nechat spravovat.

About devene