Bydlení v novostavbě

Bydlení v novostavbě

Bydlení v novostavbě


Pro mnoho lidí není byt komfortní bydlení. Bytové domy nebo i paneláky jsou koncipované pro větší množství lidí, což každému nevyhovuje. Někdo si cení soukromí, ale v bytě s mnoha byty a obyvateli ho moc mít nebudete. Proto část lidí z bytů utíká do vlastního bydlení. Jestli chcete také žít v domě, můžeme vám ho postavit. Jsme jedna z nejlepších stavebních firem, která nabízí stavbu domů na klíč. Stačí abyste si u nás vybrali některý z typových projektů a můžeme začít. Pokud máte vyřešené finance a stavební parcelu, můžete bydlet v rozmezí týdnů až měsíců.

uzavření smlouvy

Nic vás nezaujalo?
Nabízíme dřevostavby i zděné domy od tří milionů korun. Mezi naše projekty patří menší rodinné domky s maximem užitné plochy, ale i netradiční a velké domy, které jsou vhodné i pro početnější rodiny. Pokud se ale stalo že vás žádný z projektů nezaujal, rádi pro vás připravíme individuální projekt.

Dokážeme vám vyřídit i stavební povolení, takže se stavbou můžeme začít co nejdřív. Díky tomu můžete držet klíče od svého nového domu poměrně rychle. Realizace dřevostavby se pohybuje v řadu týdnů, u zděných domů je doba výstavby o něco delší, zpravidla několik měsíců. Dbáme na to, abychom termíny dodržovali, protože víme že klienti potřebují mít k dispozici nové prostory co nejdříve.

moderní bungalov

Vyberte si u nás svůj nový rodinný dům na klíč, který vám postavíme přesně podle projektu. Je samozřejmě možné si změnit třeba barvu oken, fasády a nebo střechy. Jediné co necháváme na klientech je vždy kuchyňská linka, protože jde o vysoce individuální věc, kterou si klienti chtějí zařídit sami. S námi můžete bydlet v moderní nízkoenergetické novostavbě, kde nechybí technologie, které vám ušetří náklady za provoz domu. Těšit se můžete na solární panely a tepelné čerpadlo, díky čemuž budou vaše náklady za teplo a elektřinu na minimu.

About devene