Kde ještě ušetřit?

Kde ještě ušetřit?

Kde ještě ušetřit?


Víte za co lidé utrácí hodně peněz? Za módu. I když si to možná neuvědomujete, tak za oblečení, boty a doplňky utratíme více peněz než si myslíme. Spousta lidí si koupí něco na sebe nevědomky, když vidí v obchodě ceduli s nápisem “sleva” nebo “výprodej”. Tyto cedule na nás působí jako magnet, a tak se snadno může stát, že hned jdeme k pokladně s něčím, co vlastně až tak nutně nepotřebujeme. Tato neřest se týká hlavně žen, které si často kupují něco na sebe aniž by to aktuálně potřebovaly. Nejhorší na tom je fakt, že často tyto výhodně koupené kousky končí na dně skříně, a pak si je na sebe nikdo nikdy nevezme. V konečném důsledku tak vyhazujeme peníze z okna za něco, co nenosíme. Ale ušetřili jsme.

použité oblečení

Oblečení jde koupit i levněji
Určitě už vás někdy napadlo, jestli jde oblečení koupit i levněji. Je to možné. Stačí nakupovat chytře. Levné oblečení i boty a doplňky koupit v second handu. Tento druh obchodu známe asi všichni. Je to obchod, kde se prodává použité oblečení. Lidí často nosí do sběrných kontejnerů svoje oblečení, které už nechtějí nebo nepotřebují, a odtud se dostává na prodejní pulty sekáčů. Najdete zde oblečení pro muže, ženy i děti. Pokud hledáte třeba Dámské šaty – second hand může být místem, kde je najdete.

použité džíny

Nemusíte se bát
Spousta lidí má z nakupování v second handu obavy, protože se bojí že koupí poškozené zboží. Zboží se hned po převozu do skladu třídí, takže se nemůže stát, že byste si koupili něco co by mělo skončit spíše ve spalovně. Využijte skvělou možnost a ušetřete tím, že si třeba na zahradu koupíte levné oblečení z druhé ruky. Dětem běžně dáváme oblečení po někom jiném, tak proč totiž neudělat i u sebe? Zjistíte že tak ušetříte tisíce korun, které můžete využít daleko lépe.

Nakupování v sekáčích jde opět do módy a podlehly mu i některé celebrity. Proto se nemáte za co stydět.

About devene