Komfort, pohodlí, prodyšnost

Komfort, pohodlí, prodyšnost

Komfort, pohodlí, prodyšnost


Bolesti, změny nálady, nepohodlí, nervozita, zvýšený tep, pocení, prostě absolutní nekomfortní situace. Tak by se daly shrnout vaše dny, když dostanete menstruaci? Zase se budete potit v intimních partiích, zase vaše kroky budou často směřovat do sprchy, zase budete jenom ležet a čekat, až to přejde, s nahřívací lahví na břiše. Také máte menstruaci každý měsíc v takovéto podobě? A proč si jí něčím neudělat trochu hezčí, příjemnější, aby to bylo lépe zvládnutelné?

vlozka

Z každého rohu, z každého média na vás koukají a nabízejí se alternativy k jednorázovým pomůckám, které doteď byly ženy zvyklé v těchto dnech používat. Naštěstí se už ale více začíná hledět na životní prostředí a na to, co čeká v budoucnosti naše děti, aby svět nebyl zahlcen plastovým odpadem, aby se nezvyšovaly emise výfukových plynů a tak dále. A tak by měl každý z nás trochu začít u sebe a vyvarovat se co nejmenšího používání plastů, které nějakým způsobem dokáží udělat pěknou neplechu a vlastně se nikdy nedokáží rozložit. A věděly jste milé ženy, že si tyto bělené plasty dáváte do blízkosti nejintimnějších míst? Protože i vložky jsou z nich vyrobené.

vlozky

Vyrobené v České republice z italských materiálů, tím se mohou pyšnit produkty, které vám teď představujeme. Pojďme se společně podívat na menstruační kalhotky jak fungují. Možná jste už na ně někde narazily, ale stále trochu tápete a nechápete, jak mohou udržet tak dlouho tekutinu. Jsou totiž vyrobené z několika sacích vrstev a můžete si vybrat dle intenzity vašeho krvácení. Pokud si vyberete dva a více kusů, dostanete dokonce slevu. Spočítejte si, kolik vás stojí jednorázové potřeby a s těmahle ještě ušetříte, navíc uděláte něco pro ekologii. A ty střihy a barvy! Nikdo nepozná, že právě nosíte jiný typ kalhotek než normálně. Inovativní střihy, které těsní a nedovolí žádnou neplechu!

About devene