Znáte chytré hodinky?

Znáte chytré hodinky?

Znáte chytré hodinky?


Chytré telefony nám umí usnadnit život. Je to vlastně taková mobilní mini kancelář, počítač a zábavní zařízení v jednom. Díky internetu se možnosti v užívání těchto mobilů ještě zlepšily, a tak máme internet kdykoliv a kdekoliv chce a potřebujeme. Telefony používáme na práci ale i k zábavě, a protože máme k dispozici různé fitness aplikace, naučili jsme se s telefonem i sportovat.

apple watch

Někdy nemáme volné ruce
Protože někdy prostě potřebujeme obě ruce a přesto potřebujeme nutně reagovat na příchozí hovor nebo na zprávu, hodí se nám když nemusíme vůbec mobil brát do ruky. Na trh přišel jako první chytré náramky, které nabízely propojení s telefonem, ale nabídly nám jen základní fitness aplikace jako měření kroků nebo počet spálených kalorií. Této možnosti se chytli výrobci chytrých telefonů a začali pracovat na vývoji chytrých hodinek. Jako první s nimi přišel světoznámý výrobce jablečných telefonů. Na trhu už je několikátá generace a opět tento výrobce způsobil doslova poprask mezi lidmi. Chytré hodinky byly něco, co dosud nikdo neznal.

chytré hodinky

Dnes vyrábí tento typ hodinek mnoho výrobců. Každý si tak může vybrat výrobce, který dokáže svoje hodinky spárovat s telefonem, který dotyčný má. Každému vyhovuje něco jiného, a tak je logické, že si každý vybere co mu bude pasovat. Hodinky se spárují s telefonem, počítají ušlé kroky, dokážou zobrazovat notifikace v podobě oznámení ze sociálních sítí, a ty nejlepší vám spočítají třeba i uplavanou vzdálenost.

Displeje hodinek jsou vystaveny velké zátěži, protože často s hodinkami někde nechtěně praštíme, nebo se otřeme třeba o stěnu. Poškodit se mohou velmi snadno a oprava je často tak drahá, že se nevyplatí. Pokud máte drahé hodinky a chcete je ochránit před poškozením, noste na nich kryt na apple watch, který dokáže zabránit i těm nejmenších škrábancům. K dostání je v mnoha barvách a velikostech.

About devene