Potřebujete rekonstruovat?

Potřebujete rekonstruovat?

Potřebujete rekonstruovat?

Nevyhovuje vám stávající bydlení?
Během života se mění naše životní situace a požadavky na bydlení. Nejčastější změny bydlení musíme dělat s příchodem dětí. Často se stává že potřebujeme změnit dispozici bytu nebo probourat příčky. Je mnoho lidí kteří mají obavy z toho že tyto práce sami nezvládnou. Je jednoduché si dnes zavolat někoho kdo se takovými pracemi zabývá. Je lepší si zavolat firmu, která vám s pracemi pomůže, než se s tím trápit svépomocí a zjistit že to není nic pro vás. I obyčejné bourání příček je velmi namáhavá práce, ze které je spousta prachu a nepořádku.

demolice objektu

Nabízíme vám bourací práce Praha a okolí. Máme řadu zkušeností a dokážeme zbourat cokoliv je potřeba a to za co nejkratší dobu. Vždy se snažíme aby naše práce probíhaly maximálně ohleduplně a rychle, aby mohlo dojít k výstavbě nových příček a další stavebním pracím. Je dobré když bourání postupuje rychle, protože na něm závisí vše ostatní.

dveřní příčka

Bouráme části objektů, ale zvládáme i celé domy. Pokud potřebujete zbourat jen část vnitřních prostor, také to není problém. Máme samozřejmě svoje nářadí, které je pravidelně servisové, a které má všechny revize. Máme smlouvy se skládkami, kam se su’t vyváží, takže si po sobě všechno rovnou odvezeme a uklidíme. Provádíme i bourání bytových jader, kdy se musí postupovat opatrně z důvodu statiky celého bytového domu. Pomůžeme vám zbourat co už nepotřebujete. Dokážeme bourat i velmi rizikové stavby a jejich části. V případě že chcete zrekonstruovat nebo zcela zbourat jakýkoliv objekt, obraťte se na nás. Poradíme se si vším, a to navíc za velmi dobré ceny.

Potřebujete i vyklidit?
Zemřel vám příbuzný a musíte vyklidit prostory před bouráním? Není to pro nás překážka. Zabýváme se i vyklízením objektů. I v takovém případě všechen nepořádek vyvezeme na skládku či do sběrného dvora.

About devene