Znáte polarizační brýle?

Znáte polarizační brýle?

Znáte polarizační brýle?


Pokud trávíte za volantem spoustu času nebo jste přímo řidič z povolaní, obchodní zástupce či manager, bude pocit bezpečí v aute vaší prioritou. Kdo by se nechtěl šťastně vracet po práci domů? Auto, které bude mít veškeré moderní bezpečnostní prvky jako je ABS či airbagy, to je dnes už v podstatě samozřejmostí, ale také pohodlné nastavitelné sedačky ale i nastavitelný volant, to vše přispívá k vyššímu komfortu vaší jízdy.

Služební auto si pravděpodobně nevybíráte sami, ale vybere ho váš zaměstnavatel, je tu ale i něco, co můžete pro svou bezpečnost udělat sami. A co že to je? Taková drobnost jako jsou brýle a nemyslíme tím brýle, které vám přikáže nosit při řízení lékař, ale brýle, které vám projasní zamračený den a pomůže s odlesky při dešti nebo i v noci.

brýle

Polarizační brýle umí skutečná kouzla a umí prosvětlit tmu. Nemusíte je mít na očích stále, ale pokud je budete mít v příručním šuplíku v autě, neprohloupíte. Počasí nejen na podzim umí být nevyzpytatelné a pokud vjedete nečekaně do tmy nebo se setmí, budou polarizační brýle vysvobozením.

Princip polarizace světla znají všichni fotografové a do jejich výbavy patří polarizační filtry. Ty mají za úkol odstraňovat nechtěné odlesky a projasnit mraky, či vykreslit vodní hladinu. Polarizační brýle fungují na podobném principu. Odfiltrují nechtěné odlesky od proti projíždějících aut a pro vaše vidění odstraní mlhu.

640

Chcete jezdit a řídit bezpečně? Trávíte https://www.promaminky.cz/diskuze/ostatni-112/jak-nejradeji-travite-cas-s-detmi-11531 za volantem spoustu hodin a chcete podpořit své šťastné návraty k rodině? Polarizační brýle pro řidiče do tmy jsou jednou z mnoha věcí, které byste v autě měli mít vždy po ruce. Nezaberou v přihrádce moc místa a mohou se stát nepostradatelnými, pokud zjistíte, jak vám usnadňují noční vidění nebo řízení v mlze. I takové drobnosti mohou přispět ke komfortu řidiče a přitom nestojí moc peněz.

About devene