Krásný dekor

Krásný dekor

Krásný dekor


Když jsme s partnerem, konečně měli už skoro dostavěné naše bydlení, a to na krásném místě na vesnici, tak tam jistě chtěla mít opravdu krásný interiér. Jsem taková, že jsem na to opravdu hodně náročná a mám vysoké nároky, jenomže zase takhle, když to tak vezmu, tak na lidi nemám vysoké nároky. Je mi úplně jedno, s kým se kamarádím nebo s kým se bavím anebo jaký je můj partner. Mám ráda hlavně slušnost a také v pokoru u všech lidí a já se tak také chovám. Jenomže co se týče mého bydlení a hlavně interiéru, tak jsem docela náročná. Chtěla jsem, aby všechno k sobě ladilo, proto jsem si také vybrala opravdu krásné skříně, které jsou ve vzoru dubu a ve vzoru bambusu.

Bambus je hodně dekorativní.

Bambus mám ráda odjakživa. A také ve starém domě, když jsem ještě bydlela s rodiči a se sourozenci, tak jsme měli na zahradě opravdu krásný bambus. Mně se tohle líbí. Bambus pochází z Číny a bambus hlavně pojídají pandy a mají ho nejraději. Je to jejich nejoblíbenější jídlo. A proto jsem si řekla, že by bylo nejlepší, že když bambus se líbí a mám k němu také skvělé vzpomínky, tak by bylo nejlepší, abychom také měli skříně ve vzoru bambusu Sten-skrine.

Pandy milují bambus.

Vzor bambus se mi líbí už opravdu hodně dlouho, když jsem tohle řekla partnerovi, že bych chtěla skříně, které jsou ve vzoru bambusu, tak mi řekl, že si to vůbec nedokáže představit. Tak jsem si raději sedla k počítači a ukázala jsem mu několik skříní, které jsou ve vzoru bambus. Partner mi řekl, že se mu to docela zamlouvá, tak jsme se oba dva domluvili, že navštívíme obchod, kde právě prodávají skříně, kde mají také různé vzory skříní, a to včetně vzoru bambusu. Partnerovi se to líbilo a já musím říct, že když jsem to viděla takhle zblízka na vlastní oči, tak jsem se do tohoto vzoru zamilovala ještě více. A jsem ráda, že konečně můžeme mít takový interiér a takovéto skříně.

About devene