Nenechte si stresem krást testosteron

Nenechte si stresem krást testosteron

Nenechte si stresem krást testosteron


Testosteron tablety prodej je výraz, který zadávají do internetových vyhledávačů muži, co již mají povědomí o tom, co je to testosteron, a k čemu slouží. Zpravidla si uvědomují, že je to velmi důležitý hormon, bez něhož není muž skutečným mužem, ale pouze zoufalcem, co postrádá podstatné mužské rysy. Každý ale nemusí mít jasno v tom, jaké příčiny vedou k jeho snižování či ztrátě. Jestliže ovšem nemáte ponětí, co tvorbu testosteronu blokuje, můžete se pak točit jako pes kolem svého ocasu, aniž byste vyřešili zásadní problém s jeho kořeny.

vystresovaný muž

Docela obyčejný stres – stres je natolik zprofanovaný výraz, že se vám již může zdát nudný. Stres je všude kolem, prožívá jej kde kdo, a zatím nikoho přímo nezabil – toto vás možná napadá v souvislosti se stresem, a považujete za mnohem horší šlápnout na střepy z rozbité sklenice. Jistě máte pravdu, skleněné střepy na bosém chodidle rozhodně nejsou záviděníhodné, ale stres je skutečně tichý zabiják, a usmrtil již miliony lidí na celém světě, jen si to možná vy i jiní neuvědomujete.

Stres působí velmi nenápadně, zpočátku jen vyvolá adrenální únavu, ale pokud se situace neřeší, organismus rychle degeneruje, blokují se regenerační procesy, urychluje se proces stárnutí a spouští řada onemocnění. Drtivá většina předčasných úmrtí souvisí se stresem.

působení stresu

Chcete-li tedy zdravě žít, měli byste se na stres cíleně zaměřit a redukovat i jeho působení pomocí tablet na zvýšení testosteronu. Těmi tabletami rozumíme adaptogenní bylinky, kam patří například Kotvičník zemní, Maca peruánská, Rozchodnice růžová nebo Ashwagandha. Adaptogeny působí tak, že udržují hormonální rovnováhu a brání přílišné produkci stresových hormonů, tím se udrží přirozeně stanovená hladina testosteronu, a vy můžete nadále normálně žít bez zdravotních problémů, co provází naopak vystresované jedince.

About devene